Lazer Epilasyon

CİLT BAKIMI - LEKE TEDAVİSİ

Hydrafacial Hollywood Bakımı 

 

Hydrafacial cilt bakımı, Hollywood yıldızlarının bir numaralı tercihidir. Bu nedenle son yıllarda oldukça popülerdir. Cilt yüzeyi; toz, kir gibi dış etkenler nedeniyle gün içerisinde oldukça kirlenir. Etkili bir temizleme sağlanmadığı zaman; bu kirlilik alt katmanlara ulaşarak, gözeneklerin tıkanmasına yol açar. Bu nedenle cilt yüzeyinde yağlanma, sivilcelenme ve siyah nokta gibi problemler meydana gelir. Amerikan cilt bakımı olarak da adlandırılan Hydrafacial ile cildinizde derinlemesine temizlik sağlayabilirsiniz. İşlem, belirli aşamalardan meydana gelir. 

 

Hydrafacial Cilt Bakımı Nasıl Yapılır? 

 

Bu muhteşem bakım için öncelikle uzmanlarımız, cildinizi detaylı bir şekilde inceler. Sonrasında en uygun solüsyonlara karar verilir. İlk aşamada temizleme işlemi gerçekleştirilir. Bu işlem için frimatör adı verilen bir peeling fırçası kullanılır. İkinci aşamada radyofrekans yöntemiyle cilde ısı verilir. Bu sayede gözenekler açılarak, solüsyonların etkisinin artırılması sağlanır.  

 

Hydrafacial Amerikan cilt bakımı uygulaması üçüncü aşamada; vakumlama yoluyla solüsyon uygulanarak, cildin temizlenmesi sağlanır. Bu işlem sırasında cildin alt tabakalarına kadar etkin bir temizlik sağlanır.  

 

Dördüncü aşamada; ultrasonik peeling yöntemiyle vakumun ulaşamadığı noktalarda bulunan ölü deriler temizlenir. 

  

Bu aşamalardan sonra soğutucu uygulaması yapılır. Bu sayede, cilt yüzeyinde kızarıklık ve tahriş meydana gelmesi engellenir. Ayrıca, sprey ile oksijen verilen ciltte yatışma sağlanır.  

Son aşamada cildin dezenfekte edilmesi ve gözeneklerin kapatılması sağlanır. Maske uygulanarak, cilt tamamen arındırılmış ve canlı bir görünüme kavuşturulur.  

 

Hydrafacial Cilt Bakımı Kaç Seans Yapılmalıdır? 

 

Hydrafacial cilt bakımı yaptıranlar ilk seansta bile ciltlerinde oluşan canlılığı fark edebilir. Fakat tedavi amaçlı olarak yapılan uygulamalar, 4-6 seans arası sürebilir. Genellikle bir hafta arayla uygulama yapılır.  

Hydrafacial Cilt Bakımının Faydaları 

 

Hydrafacial Cilt Bakımı İzmir Fiyat araştırması yapanlar için en uygun seçenekleri sunan Anatolium Vip Estetik’te tüm işlemler, alanında tecrübeli uzmanlarımızın eliyle yapılır. Uzmanlarımız sayesinde kusursuz bir cilt görünümü artık hayal değil. 

 

Lekeler, siyah noktalar ve sivilcelerle vedalaşmak için düzenli olarak Amerikan cilt bakımı yaptırabilirsiniz. Hydrafacial İzmir fırsatlarıyla Buca’da ki yeni adresiniz olan Anatolium Vip Estetik, cildinizin ihtiyacına uygun bir bakımla etrafınıza neşe saçmanızı sağlar. 

 


1- HYDRAFACİAL ( AQUA PEEL ) ; Cilt bakımı denince akla ilk gelen Hydrafacial Anatolium Vip Estetik üyelerinin en çok tercih ettiği uygulamalar arasındadır. Şirinyer de cilt bakımı konusunda en kaliteli cihazla hizmet verip cilt kusurlarını gözeterek derinlemesine temizlik sağlıyoruz merkezimizden ışıl ışıl kirlerden arınmış sağlıklı bir cilt ile ayrılıyorsunuz. Özellikle genişlemiş ve tıkalı gözenekler, cilt tonu düzensizlikleri, sivilce tedavisi, cilt sıkılaştırma, elastikiyet kaybının giderilmesine cevap vermektedir.
Anatolium Vip Estetik'te Hydrafacial 8 aşamalı olarak yapılmaktadır. Ayrı 3 solüsyonu bulunur ve her bir solüsyonun farklı işlevi bulunmaktadır.
1- LEKELİ CİLTLER İÇİN SOLÜSYON
2- AKNELİ- YAĞLI CİLTLER İÇİN SOLÜSYON
3- NORMAL - KARMA CİLTLER İÇİN SOLÜSYON
Cilt bakımına başlamadan önce Anatolium Vip Estetik Güzellik Uzmanı tarafından detaylı bir cilt analizi yapılıp cilt yapısı ve problemi belirlenip kişiye özel protokol hazırlar ve ona uygun solüsyon ile çalışır.
Şirinyerin en kaliteli merkezi olan Anatolium Vip Estetikte yapılan Hydrafacial uygulamasının 7 ayrı başlığı bulunmaktadır.
1- FRİMATÖR (PEELİNG FIRÇASI) ; İlk aşamada cilt temizlenip işleme hazır hale getirilir.
2- RADYOFREKANS (ISI ) ; Temizlenen cilt radyofrekans ile ısıtılır, gözenekler açılır.
3- VAKUM (DERMABRASİON) ; Açılan gözenekler vakum yardımıyla uygun solüsyon belirlenerek temizlenir.
4- ULTRASONİC PEELİNG (SCRUBBER) ; Vakumun erişemediği derin kirler scrubber ile ısı ve titreşim verilerek ölü derilerden arındırılır.
5- SOĞUTUCU BAŞLIK ; Cilt üzerinde soğutma işlemi yapılarak cilt sakinleştirilir, kızarıklık oluşması önlenir.
6- VAKUM SPREY ; Cilde sprey ile oksijen verilir , rahatlaması sağlanır.
7- YÜKSEK FREKANS ; Cilt son olarak dezenfekte edilir ve açılan gözenekler kapatılır.
Son olarak cilde uygun maske uygulanır ve işlem tamamlanır.
Buca Şirinyerde Cilt Bakımı yaptırmak istiyorsanız son derece kapsamlı ve ilk seanstan itibaren derinlemesine temizlik canlılık sağlayan Hydrafacial uygulamamızı mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz

Efeler Mah. Forbest Cad. Şehit Atillaeraslan Sok. No:4 Kat:1/2/3/4/5 BUCA/ŞİRİNYER
Hemen Ara Whatsapp Randevu Al Şikayet Et