Hakkımızda

ANATOLİUM ESTETİK&GÜZELLİK' in ilke edindiği "kusursuzluğa" ulaşma çabasıdır. Merkezimiz kendi dalında en iyisini sunmak için yola çıkmış ve kısa süre içerisinde bunları gerçekleştirmiştir.

İçerisinde bütün üniteleri bir arada bulunduran kuruluşumuz,uzman kadrosuyla hizmetlerini başarı ile sürdürmektedir.

 

ANATOLİUM ESTETİK&GÜZELLİK, başarılı olmak için müşterilerine daima yüksek kaliteli,yüksek performanslı ürünler sunmanın gereğine inanmıştır. Bu amacından dolayı en iyi ürünleri tecrübeli kadrosu ile sizlerin hizmetine sunmaktadır.

 

Türkiye' nin 62 İLİNDE MERZKEZLERİMİZ; uzun yıllara dayanan eğitimi, bilgi birikimi ve aynı sektördeki iş tecrübesiyle Müşteri Odaklı doğru ve kaliteli bir hizmet vermektedir.
Bu anlayışın benimsendiği sektörümüzde, profesyonel, yaratıcı, modaya endeksli ve eğitimli kadrosuyla; güzelliğine önem veren ve kozmetik ürünlerinin kullanımının yararına inanan tüketicilere en kısa yoldan ve doğru bir biçimde ulaşmayı hedefleyerek misafirlerimizin rahat ve huzur bulabileceği bir merkez ambiyansı oluşturmaktayız.

Avrupa Birliğinin yeni dönemdeki yüksek standartlara uygun son sistem, teknolojiye sahip cihazlarımızla ve uzman kadromuzla siz seçkin müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Anatolium Estetik & Güzellik Merkezi olarak en önemli ilkemiz müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.

 

MİSYONUMUZ

Anatolium ailesi olarak biz, sürekli eğitim, ölçme, iyileştirme yöntemleri kullanarak devamlı gelişmeyi, yenilemeyi sağlayan bir yönetim ve iletişim sistemi örneği vererek güvenilen güzellik salonu arayışını, kaliteli, dürüst, şeffaf ve farklı hizmet anlayışımızla karşılayan, günün teknolojisini yakından takip eden, müşteri haklarına saygılı, doğru güzellik hizmetini veren, ismini kurumsallaştırmayı ve yüceltmeyi amaç edilmiş bir firmayız. ` `
 

 

VİZYONUMUZ

Hizmet verdiğimiz sektörde en iyilerden olmak için; yenilikleri takip eden, sürekli gelişen, müşteriler tarafından tercih edilen, yurt içinde güzellik salonlarıyla hizmet gücünü birleştiren marka olmuş bir firma olmaktır.

 

Hakkımızda

Yeniliklerimiz ve Kampanyanlarımız İçin Bize Ulaşın !

Efeler Mah. Forbest Cad. Şehit Atillaeraslan Sok. No:4 Kat:1/2/3/4/5 BUCA/ŞİRİNYER
Hemen Ara Whatsapp Randevu Al Şikayet Et